Anmälda

Klubb Anmäld Respektive
RT111 Daniel Westrin Fredag och lördag
RT111 Jonas Lindblad Fredag
RT111 Magnus Carlsson Fredag
RT111 Per-åke Berg Fredag
RT111 Robin Månsson Fredag
RT143 Pierre Lundqvist Fredag och lördag
RT4 Erland Stiber Fredag och lördag Ingrid Stiber Fredag och lördag
RT6 Anders Nilsson Fredag
RT6 Daniel Andersson Fredag
RT6 Philip Hallengren Fredag och lördag
RT6 Pierre Andersson Fredag
RT6 Saman Sadjadi Fredag
RT88 Carl-Henrik Stenermark Fredag och lördag
RT88 Christian Ingemarsson Fredag AnnaKarin Ingemarsson Fredag
RT88 Daniel Johansson Fredag och lördag
RT88 Fredrik Thalin Fredag och lördag Anna Thalin Lördag kväll
RT88 Fredrik Wester Fredag och lördag
RT88 Hans Svanberg Fredag och lördag Kristina Svanberg Lördag kväll
RT88 Jakob Andersson Fredag och lördag Emelie Nilsson Lördag kväll
RT88 Linus Blom Lördag heldag Magdalena Svensson Lördag kväll
RT88 Marcus Alsér Fredag och lördag Hanna Alsér Fredag, Lördag kväll
RT88 Marcus Hermansson Fredag och lördag Malin Hermansson Fredag och lördag
RT88 Martin Johansson Fredag och lördag Sofia Fasth Lördag kväll
RT88 Ola passmark Fredag och lördag Ulrika passmark Lördag kväll
RT88 Pär Nilsson Fredag och lördag Adriana Guerrero Velazquez Lördag kväll
RT88 Robert Alexandersson Fredag och lördag Johanna Alexandersson Fredag, Lördag kväll
RT88 Samuel Forss Fredag och lördag Emma Forss Lördag kväll
RT88 Stefan Pettersson Fredag och lördag Eva Berg Lördag heldag
RT88 Tony Pettersson Fredag och lördag
RT91 Karl Andersson Lördag heldag
PM/OT111 Philip Rüdiger Lördag kväll Lotta Nilsson Lördag kväll
PM/OT88 Anders Hermansson Lördag kväll Liz-Onne Hermansson Lördag kväll
PM/OT88 Andreas Karlsson Lördag heldag
PM/OT88 Bert Ingström Lördag heldag Monica Nilsson Lördag heldag
PM/OT88 Bo Carlsson Lördag kväll Jane Carlsson Lördag kväll
PM/OT88 Christer Steen Fredag Helena Steen Fredag
PM/OT88 Gregor Fridh Lördag kväll Pia Dannevaern Fridh Lördag kväll
PM/OT88 Henrik Dunge Fredag
PM/OT88 Håkan Carlsson Lördag kväll Kerstin Carlsson Lördag kväll
PM/OT88 Inge Teodorsson Fredag
PM/OT88 Jan Alsér Lördag kväll Kristina Alsér Lördag kväll
PM/OT88 Jörgen Köhler Fredag Doris Köhler Fredag
PM/OT88 Magnus nestor Fredag
PM/OT88 Micael Lindgren Fredag
PM/OT88 Rolf Bjerkert Lördag kväll Anita Bjerkert Lördag kväll
PM/OT88 Tomas Johansson Fredag
PM/OT88 Totto Homann Fredag
PM/OT88 Örjan Lundqvist Lördag kväll Berit Lundqvist Lördag kväll
PM/OT88:2 Anders Fransson Lördag kväll
PM/OT88:2 Jan-Erik Modigs Lördag heldag Susanne Modigs Lördag heldag
PM/OT88:2 Johan Hoffstedt Lördag kväll Anna Hoffstedt Lördag kväll
PM/OT88:2 Marcuz isaksson Lördag kväll Åsa Isaksson Lördag kväll
PM/OT88:2 Niclas Juneskog Lördag kväll Karin Juneskog Lördag kväll
PM/OT88:2 Paul Andersson Lördag kväll Camilla Andersson Lördag kväll
PM/OT88:2 Peter Olson Lördag kväll Therese Jigsved Lördag kväll
PM/OT88:2 Peter Thorstensson Lördag kväll Christina Thorstensson Lördag kväll
PM/OT88:2 Sören Isaksson Lördag kväll Emma Isaksson Lördag kväll
PM/OTOT88 Ulf Berg Lördag kväll
LC41 Johanna Lundgren Lördag kväll Lennart Lundgren Lördag kväll